VII. Osnovna Škola pobjednik Žogarijade u Varaždinu

Autor: Nikola Sedlar, 28. 4. 2014.

"Varaždinska" žogarijada održana je u sportskoj dvorani Graberje u Varaždinu dana 28. travnja 2014. godine. Naša škola osvojila je prvo mjesto u napetoj završnici sa 6. OŠ Varaždin.

Učenici razredne nastave nastupali su u sljedećim disciplinama:

-mali nogomet 3:3

-Igre spretnosti

-kviz znanja

- "i Vi učitelju"

-scenski nastup

Nakon odličnog nastupa u kvalifikacijskim igrama učenici su izborili borbu za prvo mjesto protiv 6. OŠ Varaždin. U borbi za prvo mjesto učenici su pobijedili 6. OŠ u igrama spretnosti u kojoj su uložili JOKERA te su im se osvojeni bodovi udvostručili. U kvizu znanja bio je neriješen rezultat kao i u scenskom nastupu. Naša škola izgubila je u nogometnoj utakmici gdje je pak protivnička ekipa uložila JOKERA te su se njima udvostručili bodovi. U igri "i Vi učitelju" učitelj je pobijedio učiteljicu u napetoj igri te je tako naša škola na kraju odnijela ukupnu pobjedu za razliku od samo jednog ali vrijednog boda.

Ekipa je stekla pravo nastupa na završnicu Hrvatskog dijela žogarijade koja će se održati početkom mjeseca lipnja u Zagrebu.

Za školu su nastupili: Julia Cikač, Antonela Bogović, Ivan Majetić, Ivana Sambolec, Niko Horvat, Kristijan Fot, Petra Perši, Matija Hrženjak, Ivan Borović, Luka Mavriček, Leon Špoljar, Mia Krklec, Dino Vitković, Marko Perši, Leoni Jergan te učitelj Nikola Sedlar.