Humanitarna akcija "Razveselimo jedno dijete"

Autor: Blaženka Trogrlić, 19. 12. 2017.

Način realizacije: prikupljanje školskog pribora, odjeće i slatkiša te slanjem u određene škole diljem Hrvatske

U četvrtak smo poslali pakete, na više adresa:

• Udruge koje brinu o siromašnoj djeci -      Rijeka   ljubavi iz Osijeka
  • Humanitarna udruga Put mira Mirkovci
  • OŠ ‘’Prof. Blaž Mađer’’ Novigrad Podravski
  • Sigurna kuća u Varaždinu

Zahvala humanitarne udruge Put mira

Zahvala humanitarne udruge Rijeka ljubavi

Ove godine odlučili smo što više pomoći onima kojima je pomoć najpotrebnija. Zato su naše učiteljice organizirale projekt „Razveselimo jedno dijete“ u koji smo se uključili mi i naši roditelji.

Radi se o humanitarnoj akciji u kojoj su sudjelovali svi učenici od 1. do 4.r. i njihovi roditelji, te i svi ostali koji su se htjeli uključiti u akciju. Prikupljali smo razne stvari: igračke, školski pribor,higijenske potrepštine, slatkiše te odjeću i obuću. Sve smo to spakirali u kutije i poslali u PŠ Plavšinac, te u Udrugu „ Rijeka ljubavi Osijek „ i Udrugu „Put mira „ u Mirkovcima.

Tako smo htjeli pomoći djeci kojoj je teško jer znamo da će to njima puno značiti i da će ih razveseliti. Bliži se Božić i željeli smo naše božićne poklone podijeliti s djecom koja ne dobivaju poklone jer će to njima puno značiti i razveselit će se .

Sad je vrijeme darivanja pa smo i mi htjeli nekome nešto darovati. Ispričali su nam učenici prvog b (1.b) : Nika Vitković, Angelina Bogović, Iva Tuđan, Marin Funtak , Matej Vrbanić i ostali

učenicima Područne škole Plavšinac                Udruga Rijeka ljubavi

poslano je10 paketa